Pokaż/Ukryj filtrowanie

wielkoformatowe

LG Electronics Monitor wielkoformatowy 65 cali 65UL3J 400cd/m2 UHD IPS 16/7

Nowość
Bestseller
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 65 cali 65UL3J 400cd/m2 UHD IPS 16/7
ocena ocena ocena ocena ocena
Producent: LG Electronics
Indeks producenta: 65UL3J-E
Kod dostawcy: ULLGE065L65UL3J
Opis
Gwarancja: 36 msc.
Etykieta energetyczna:

Pobierz
Model:

65UL3J-B


Opis:

Doskonała jakość obrazu w rozdzielczości Ultra HD
Ekran o rozdzielczości UHD zapewnia niezwykle żywe i realistyczne kolory oraz pozwala dostrzec każdy szczegół. Ponadto matryca IPS charakteryzuje się szerokim kątem widzenia oraz zapewnia wyraźny obraz.

Wyrafinowany smukły wygląd
Urządzenia z tej serii mają cienką ramkę, dzięki czemu wymagają mniej miejsca na instalację. Ponadto zapewnia to lepsze wrażenia wizualne oraz nadaje wyrafinowany styl, który podnosi atrakcyjność wnętrza, w którym zainstalowano urządzenie.

Wysoka wydajność i system webOS 6.0
Ekrany z serii UL3J działają pod kontrolą systemu LG webOS 6.0, ulepszonego w SoC i module internetowym, który umożliwia płynne wykonywanie kilku zadań jednocześnie. Inteligentna platforma signage LG webOS z intuicyjnym interfejsem użytkownika umożliwia wygodną pracę.

Różne czujniki
Inteligentna platforma LG webOS umożliwia rozbudowę funkcjonalności przez podłączenie dodatkowych czujników zewnętrznych, takich jak GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp. przez interfejs USB.

Promota praktyczne narzędzie LG do zarządzania reklamami
Za pomocą aplikacji LG Promota, którą można pobrać na urządzenie mobilne, bez trudu stworzysz własne materiały promocyjne. Stworzysz internetowy profil swojej firmy zawierający obrazy i tekst oraz przekażesz klientom różne informacje, np. na temat aktualnych wydarzeń, sezonowych zmian w menu, promocji itp. Dodatkowo możesz skorzystać z zalecanych i łatwych w użyciu branżowych szablonów.

LG One:Quick Share bezprzewodowa technologia udostępniania ekranu
LG One:Quick Share to bezprzewodowe rozwiązanie udostępniania ekranu dostępne w ekranach z serii UL3J, przez moduł USB oraz aplikację. Obraz z komputera można przesłać na ekran za pomocą przycisku na dongle'u USB i wbudowanego modułu Wi-Fi. Dodatkowo istnieje możliwość zmiany podstawowych ustawień (głośności, trybu obrazu, automatycznej regulacji jasności itd.) połączonego ekranu bez użycia pilota. Natomiast tryb spotkania biurowego (Office Meeting Mode) umożliwia wyświetlenie porządku dziennego przed rozpoczęciem zebrania.

Zdalny monitoring i kontrola
To sieciowe rozwiązanie do monitorowania jest praktyczne i łatwe w obsłudze. Daje ono użytkownikowi pełen dostęp zarówno do bieżących, jak i starych danych z każdego miejsca za pomocą telefonu i komputera podłączonych do sieci. Umożliwia użytkownikowi monitorowanie jednostki, regulowanie parametrów oraz zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym.

Zgodność z systemem sterowania AV
Urządzenia z serii UL3J obsługują technologię Crestron Connected, dzięki czemu odznaczają się wysokim stopniem zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo, co pozwala na doskonałą integrację i automatyzację sterowania oraz usprawnia zarządzanie.

Zgodność z systemem wideo konferencji
Ekrany z serii UL3J obsługują technologię Cisco System, która umożliwia sprawne sterowanie i prowadzenie konferencji wideo na wysokim poziomie.

Łatwa dystrybucja treści i aktualizacja oprogramowania
Ekrany z serii UL3J posiadają moduł Wi-Fi, który ułatwia bezprzewodowe przesyłanie treści i aktualizację oprogramowania układowego w obrębie sieci.

Bezprzewodowy punkt dostępu
Urządzenia z serii UL3J działają jak wirtualny router, który może być bezprzewodowym punktem dostępu dla urządzeń mobilnych.

Wbudowany głośnik
Treść jest wzbogacana o dźwięk z wbudowanych głośników, dzięki czemu nie ma potrzeby dokupywania ani instalowania głośników zewnętrznych.


Akcesoria w zestawie:
  • Pilot (dołączone 2 baterie), 
  • Przewód zasilający, 
  • Książka przepisów, 
  • Złącze telefoniczne do D-Sub9, 
  • Uchwyt na kable

Parametry
Podstawowe
Kontrast dynamiczny:1 000 000:1
Kontrast statyczny:1 200:1
Ilość kolorów:1,07 mld
Szerokość:1454
Proporcje obrazu:16:9
Kąt widzenia poziomy:178
Kąt widzenia pionowy:178
Pobór mocy:187
Waga:21.5
Gniazda we/wy:3 x HDMI
Standard VESA:300 x 300
Rozdzielczość:3840 x 2160 (4K/UHD)
Jasność:400
Głębokość:57.7
Przekątna ekranu 2:65
Czas reakcji new:8
Wysokość:838
Kamera internetowa:Brak
Kolor (wyliczeniowy):Czarny
Technologia podświetlania:Diody LED
Certyfikaty:FCC Class A
Powierzchnia matrycy:Matowa
Bluetooth:Nie
Pivot:Nie
Wbudowany tuner TV:Nie
Ekran dotykowy:Nie
WiFi:Nie
Wbudowane głośniki:Tak
Typ matrycy:TFT IPS (IPS)
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy